یکشنبه 03 اردیبهشت 1396
تاریخ 1395/09/16 زمان 15:16:13 بازدید 153

ارائه مشوق های حمایتی و تسهیلات ارزان به کارآفرینان

رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی و توجه به اقتصاد دانش بنیان منجر به توسعه کارآفرینی و رونق کسب و کار خواهد شد.

به گزارش تریبون، رحیم زارع در جمع اعضای شورای سیاستگذاری همایش چشم انداز کارآفرینی و کسب و کار در افق 1404 با تاکید بر اینکه کارآفرینی و ایجاد اشتغال یکی از اولویت های اصلی کشور در زمان حال و آینده است ، اظهارداشت: باید با در نظر گرفتن مشوق هایی برای کارآفرینان و ارائه تسهیلات با شرایط آسان به رونق کسب و کار و افزایش اشتغال در کشور کمک شود.

وی با اشاره به تصویب قانون بهبود فضای کسب و کار در مجلس گفت: اگر این قانون به صورت صحیح در کشور اجرایی و در این زمینه هماهنگی ها بین دستگاه های مختلف وجود داشته باشد، می توان شرایط رونق کسب و کار و کارآفرینی در کشور را تقویت کرد.

رئیس فراکسیون ایران در افق ١٤� ٤ مجلس با بیان اینکه اشتغالزایی پایدار می تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی جامعه را حل کند افزود: ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی بیکاری است که امیدواریم با همدلی بین مسئولان و بخش خصوصی و مهیا کردن حضور و سرمایه گذاری کارآفرینان در کشور شاهد بهبود فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم باشیم.

همایش چشم انداز کارآفرینی و کسب و کار در افق 1404 اواخر دی ماه امسال با حضور مسولان لشکری و کشوری و فعالان بخش خصوصی و کارآفرینان کشور در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

منبع: تسنیم

لیست نظرات

تا کنون نظری به ثبت نرسیده است!

تازه ترین اخبار
پربازدیدترین ها
 
 

نرخ آزاد ارز وسکه
 
نوع ارز نرخ فروش
 
دلار
 
یورو
 
درهم امارات
 
پوند
 
سکه بهار آزادی
 
سکه امامی
 
نیم سکه
 
ربع سکه
 
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .